Vítá Vás písecká Autoškola Altman

Tato písecká autoškola byla založena roku 1991. Od té doby prošla naší autoškolou řada žáků, jejichž počet jde do tisíců. Věříme, že většina z nich byla u nás spokojena.Provádíme výuku a výcvik pomocí kvalifikovaných a zkušených učitelů s přátelským a profesionálním přístupem.

On-line TESTY

www.etesty.mdcr.cz

www.etesty.cz

Partneři


Informace o přihlášení:

Pokud se chcete přihlásit k nám do autoškoly, máte dvě možnosti přihlášení:

 • Online přihlášení
 • Stačí vyplnit níže daný formulář, po vyplnění si Vás naš systém zaregistruje a pošleme Vám vyplněnou přihlášku se zdravotním posudkem. Vše si vytisknete, zdravotní posudek si necháte potvrdit od lékaře a vše přinesete na autoškolu. V momentě kdy se zaregistrujete o Vás už víme a počítáme s Vámi do výcviku v autoškole. Výhodou registrace je, že Vám budou chodit na mail či mobil informace o Vašem výcviku a může fungovat mezi žákem a autoškolou online komunikace.

 • Klasické vytisknutí a vyplnění přihlášky
 • Pod online přihláškou jsou dva dokumenty ke stažení. Ty si musíte vytisknout (žádost oboustranně) a vše vyplnit. Zdravotní posudek si nechte potvrdit od lékaře.

  Přihláška ke stažení

  Pokud se chcete přihlásit k nám do autoškoly nejprve si vytiskněte níže popsané dva dokumenty, vyplňte všechna pole včetně čísla řidičského průkazu (pokud již řidičák na něco vlastníte) a nechte si je potvrdit od lékaře.

  Jedná se o jeden list A4 v požadovaném znění - nové, aktuální znění /od 15.4.2011/ ve znění vyhlášky 277/2004 v aktualizované verzi vyhláškou 72/2011, zveřejněné ve Sbírce zákonů 28/2011, vstupující v platnost dnem 15.04.2011

  Posudek musí být potvrzen lékařem pro děti a dorost, praktickým a nebo závodním lékařem. Jakékoliv jiné označení /smluvní lékař, odborný, plicní a pod. je NEPLATNÉ/

  Jedná se o dvě strany A4, které však musí být vytištěné oboustranně na jednom listu formátu A4


  Formulář s přihláškou do autoškoly Vám přináší www.prihlaska-do-autoskoly.cz